Son OKS Birincileri

Adıyaman Mustafa Baba İlköğretim Okulu Özgür Karabayır,

İstanbul Özel Çamlıca Coşkun İlköğretim Okulu Enes Suyabatmaz,

Bilecik 700. Yıl İlköğretim Okulu Bora Usanmaz,

Konya Özel Konya Model İlköğretim Okulu Sema Nur Mutlu,

Edirne Özel Edirne İlköğretim Okulu Sarp Kürüm,

Gaziantep Özel Emine Nakıboğlu İlköğretim Okulu Yusuf İlker Yaman,

Ankara Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu Baran Tabur,

İstanbul Kocaragıp Paşa İlköğretim Okulu Engin Kara,

Muğla Adile İhsan Mermerci İlköğretim Okulu Erman Azdemir,

İstanbul Özel Acarkent Doğa İlköğretim Okulu Berk Özbakır,

Kırşehir 23 Nisan İlköğretim Okulu İsmail Yazıcı,

Samsun Özel Ezgililer İlköğretim Okulu Kerim Bahadır Şeker,

Kırklareli Özel Büyük Şimşek İlköğretim Okulu Semih Berk Öncel,

Ankara Salih Alptekin İlköğretim Okulu Gizem Taş,

Düzce Özel Düzce Kültür İlköğretim Okulu Melike Dertli,

Kocaeli Özel Erkul İlköğretim Okulu Furkan Özcan,

İstanbul Halil Atamavcı İlköğretim Okulu Ali Barış Kaba,

Mersin Anamur İlköğretim Okulu Hasan Berkay Çelik,

İstanbul Rasathane İlköğretim Okulu Can Ayvaz,

Konya İhsan Özkaşıkcı İlköğretim Okulu Fatma Didem Kesler,

Malatya Özel Turgut Özal İlköğretim Okulu Nezaket Ezgi Güven,

Çanakkale 75. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu Erdem Zuhal,

İstanbul Özel Yeşilköy 2001 İlköğretim Okulu Mehmet Yıldız,

Muş Yavuz Selim İlköğretim Okulu Esmanur Fil,

İstanbul 700. Yıl Osmangazi İlköğretim Okulu Ebru Özdemir,

Sivas Özel Sultan Murat İlköğretim Okulu Çağatay Akkoyun,

Kırıkkale Namık Kemal İlköğretim Okulu Çağrı Demirel,

Ankara TED Ankara Koleji Vakfı Özel İlköğretim Okulu Erknaz Ecehan Erk,

Samsun Özel Delta İlköğretim Okulu Burak Ceyhun Karaca,

Kastamonu Ali Fuat Darende İlköğretim Okulu Elifnur Erdem,

İstanbul Özel Oğuzkaan İlköğretim Okulu Andaç Demir,

İstanbul Esentepe İlköğretim Okulu Sinem Gündoğdu,

Kırşehir Merkez İlköğretim Okulu Mukaddes Damla,

Adana Özel Adana İlköğretim Okulu Bekir Batuhan Çelebi,

Kayseri Özel Yılmaz Akansu İlköğretim Okulu Gökçe Canhilal,

Kocaeli Özel Erkul İlköğretim Okulu Asel Öztürk,

Gaziantep Özel Mutafoğlu İlköğretim Okulu Muhammed Yusuf Durmuş,

Eskişehir MAT-FKB Özel Gelişim İlköğretim Okulu Gözde Berkil,

İstanbul Milli Eğitim Vakfı Özel Basınköy İlköğretim Okulu Zeynep Rana Demir,

Ankara Hamdullah Suphi İlköğretim Okulu Gülce Küreli,

Kocaeli Değirmendere Uğur Mumcu İlköğretim Okulu Kutay Onaylı,

İstanbul Özel Bahçelievler İhlas İlköğretim Okulu Mustafa Düremez,

Afyonkarahisar Özel Zafer İlköğretim Okulu Metehan Çekiç,

Ankara Özel Beypazarı İlköğretim Okulu Emine Büşra Çevik,

Kars Özel Çelik Başarı İlköğretim Okulu Mert Can Aslanoğlu,

Sakarya Özel Ufuk Işık İlköğretim Okulu Şule İdacı,

Muğla Emirbeyazıt İlköğretim Okulu Mehlika Beste Yücedağ,

Aydın Özel Muzaffer Ancın İlköğretim Okulu Erhan Çağırıcı,

Kocaeli Özel Erkul İlköğretim Okulu Setenay Gel,

Zonguldak İstiklal İlköğretim Okulu Betül Seda Güzelhan,

Tekirdağ Özel Gürsoylar İlköğretim Okulu İbrahim Engin Hakvar,

Kocaeli Mevlana İlköğretim Okulu Yasemin Gümüş,

İzmir Namık Kemal İlköğretim Okulu Fatma Nur Murat,

Ankara Özel Yüksel Sarıkaya İlköğretim Okulu Ezgi Gökçe,

İzmir Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu Halit Anıl Eray,

İstanbul Özel Bilgi İlköğretim Okulu İpek Dursun,

Kocaeli Özel Erkul İlköğretim Okulu Ali Emre Coşkun,

Van Özel Serhat İlköğretim Okulu Özge Büşra Arar,

İstanbul Özel Başakşehir Burç İlköğretim Okulu Leyla Elmas,

Düzce Özel Yunusbey İlköğretim Okulu Osman Aydın,

Bursa Karaoğlan İlköğretim Okulu Pınar Aydın,

Kütahya Özel Başaran Yıldız İlköğretim Okulu Burhan Işık,

Seyhan Özel Çukurova Birfen İlköğretim Okulu Irmak Kepenek,

Bingöl Kazım Karabekir İlköğretim Okulu Hacer Dinler,

Muğla Kenan Evren İlköğretim Okulu Onur Melih Gedik,

Bursa Özel Emine Örnek İlköğretim Okulu Ayca Ceren Coşgunoğlu,

Isparta İMKB İlköğretim Okulu Bayram Kurt,

Çorum Fatih İlköğretim Okulu Enes Furkan Kurt,

Adana Özel Bilimkent İlköğretim Okulu Ahmet Gülek,

Diyarbakır Mustafa Kemal İlköğretim Okulu Hüseyin Çubuk,

Ankara Hürriyet İlköğretim Okulu Zarife Nurbanu Mendi,

Malatya TED Malatya Koleji Özel İlköğretim Okulu Hamit Doruk Aktan,

Hatay Fatih Aliye Müderris İlköğretim Okulu Ozan Pastacıgil,

Tekirdağ Talat Paşa İlköğretim Okulu Çağatay Geçko,

İstanbul Özel Irmak İlköğretim Okulu Alpertunga Ertin,

Ankara Hüseyin Hüsnü Tekışık İlköğretim Okulu Tunahan Aytaş,

Konya Özel Meram Abdullah Aymaz İlköğretim Okulu Hayrunnisa Pektaş,

İzmir Güzel Yalı İlköğretim Okulu Güliz Kıvançlı,

Kahramanmaraş Özel Rabia Arıkan İlköğretim Okulu Mustafa Kesim,

Adana İsmet İnönü İlköğretim Okulu Oğuzhan Özer,

İstanbul Gazi İlköğretim Okulu Mehmet Asım Gümüş,

Bursa Özel Emine Örnek İlköğretim Okulu Cem Çelik,

Kocaeli Özel Yuvacık Atayurt İlköğretim Okulu Özlem Zürap,

İzmir Karşıyaka İlköğretim Okulu Aysu Eryaşar,

Osmaniye Özel Yeni Serhat İlköğretim Okulu Mervenur Baraklı,

İstanbul Özel İstanbul Çevre İlköğretim Okulu Nevbahar Ece Bulaner,

Konya H. Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu Fatih İkbal Karaefe,

Mersin Çankaya İlköğretim Okulu Ezgi Uğuz,

İzmir Özel Yamanlar Özyurt İlköğretim Okulu Cihat Ögütçü,

İzmir Özel Bergama Bakırçay İlköğretim Okulu Emre Kara,

Gaziantep Özel Seçkin İlköğretim Okulu Mizgin Aşkın,

Ankara Bedriye Halil Naciye Mıhcıoğlu İlköğretim Okulu Giray Efe,

İstanbul Özel Avcılar Fatih İlköğretim Okulu Efe Yasin Akman,

Ankara Ulubatlı Hasan İlköğretim Okulu Zehra Uçar,

Çanakkale Terzialan İlköğretim Okulu Murat Sağın,

İstanbul Özel Merter Fatih İlköğretim Okulu Recep Çelebi,

Tokat Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu Cihat Erbay.



Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !